(067) 401-18-97

(044) 222-78-00

Служіння прославлення

Лідер: Юрій Собченко, 0954468106, sobchenko.yura@gmail.com

ЦІЛЬ 
Вести людей до життя торжества і близькості з Богом через спільне прославлення і мистецтво (напр. музика, танці, театр, аудіо і візуалізація, мультимедіа і т.п.)
Навчати біблійній моделі прославлення, яке зосереджено на Богові, хвала та прославлення як стиль життя.
Видавництво материалов, в тому числі: записи прославлення, тематичні книги, посібники та мультимедіа.
Консультування та примноження лідерів прославлення та команд прославлення.
Наставництво покоління поклонників та лідерів прославлення (напр. практичні заняття з прославлення для молоді).
Розвивати служіння прославлення для заснування нових церков в Україні та в інших місіях за кордоном.
НАШЕ ПРАГНЕННЯ
Використати служіння прославлення та мистецтво для більш ефективного проповідування істини тим, що прагнуть Бога для розвивитку служіння місцевої церкви. Тим самим виконувати Велике доручення «Тож ідіть та робіть учнями людей з усіх народів» (Матвія 28:19)
НАШІ ОСНОВНІ ЦІННОСТІ
Ефективність – ми відображаємо лиш те, ким ми є. Якщо ми хочемо надихнути людей більш палко любити Бога, то ми мусимо володіти наступними якостями: чисте серце, святість, смирення, послух, чесність в стосунках, регулярне читання Біблії та розвиток особистих стосунків з Богом, біблійне знання хвали та прославлення. Ми також хочемо, щоб люди, що прагнуть Божої присутності та проявляють жагу до служіння прославлення, мотивували інших в такий спосіб.
Досконалість – є основою того, що ми робимо в служінні. Ми не приймаємо «статус кво»* чи посередність. Ми хочемо, щоб все виглядало професійно і було краще зроблено для Царя Царів. Ось що потрібно, щоб служіння було досконалим: добрі вміння, відмінне відношення, функціональне та високоякісне обладнання і гарний зовнішній вигляд.

Ефективність – дозволяє служінню проходити рівно і гладко. Ми прагнемо, щоб все було зроблено «під ключ». Це означає, що кожен має виконувати свої обов’язки якнайкраще на кожному етапі і в кожній сфері. Для ефективного служіння потрібно: сильна лідерська культура, командне мислення, постійна присутність на репетиціях, ясне спілкування та високий рівень відповідальності.

Задоволення – ми наполягаємо, щоб служіння було благослоівнням. Ми прагнемо, щоб воно приносило задоволення кожному учаснику і включало в себе наступне: дружні відносини в групі, спільні групові проекти, відпочинок та підтримка.  

Аналіз – перевірка успішності та оцінка росту дуже важливі для розвитку та успіху служіння прославлення. Періодична особиста критична оцінка лідерів, наявність відгуків, звітування та оцінювання – це чотири способи, які застосовуються для аналізу роботи.

*«статус кво» — залишити все як є

Для бажаючих бути учасником в служінні і розвитку команди прославлення:

Ми вдячні  Богу за те, що Він вкладає в серця людей бажання і бачення бути частиною нашої команди. Приходить пробудження, Царство Боже росте з кожним днем і працівників для эффективих досягнень цілей сьогодні потрібно більше, ніж вчора.

Сьогодні наша команда, як ніколи має потребу у таких талантах:
• музичному
• вокальному
• молитовному
• фінансовому

По всім питанням стосовно участі ви можете звертатися до адміністратора служіння прославлення – Надія Кінда 063 368 38 33.

Репетиції проходять щовівторка о 19.00
за адресою м.Київ вул. Будіндустрії, 5

 

_